Садисти-ґвалтівники визнають свою провину лише частково

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Садисти-ґвалтівники визнають свою провину лише частково

У МВС розповіли, чому двох мажорів-садистів відпустили після першого затримання / Фото: novosti-n.mk.ua

Миколаївські правоохоронці розповіли, чому після першого затримання садистів двох відпустили додому.

Заступник начальника слідчого управління УМВС України в Миколаївській області Олександр Савченко зазначив, що деякі порушення щодо рішення відпустити двох садистів-ґвалтівників на підписку мали місце.

Наразі проводиться службове розслідування, наголосив Савенко.

"Те посадова особа - слідчий, у провадженні якої перебувала кримінальна справа, враховуючи обставини вчинення злочину, наявність доказів, певною мірою засумнівалася. Цей факт не приховувався. Я не можу сказати, що це було колегіальне прийняття рішення з тими наглядаючими органами, які за законом повинні наглядати за прийняттям рішень. Але певного роду роздуми та аналіз доказів проводився", - розповів Савченко

Заступник начальника слідчого управління підтвердив, що спочатку двоє затриманих проходили як свідки, навіть відео, в якому головний підозрюваний, який гвалтував, душив і підпалював дівчину, розповідав про скоєне, було недостатнім доказом, щоб затримати Погосяна і Присяжнюка. За словами Савченка, те відео він не вважає навіть допитом.

Було зазначено, що затримання усіх трьох стало можливим тільки після проведення певних слідчих дій.

Зараз же всім трьом інкримінується злочин, передбачений статтею 115 Кримінального кодексу України - умисне вбивство. Олександр Савченко розповів, що затримані по окремих моментах визнають свою провину, за окремими - ні. Однак, він також не виключає, що їм в ході досудового розслідування будуть пред'явлені і інші статті КК України.

Нагадаємо, один з ґвалтівників Оксани Макар Максим Присяжнюк є прийомним сином колишньої глави Єланецької райдержадміністрації Миколаївської області Людмили Присяжнюк. 

Після закінчення інституту Присяжнюк працював директором комунального підприємства Миколаївської міськради "Теплоенергосервіс". Кілька місяців тому підприємство за рішенням сесії міськради ліквідували, але Максиму Присяжнюку на біржу праці з нагоди безробіття йти не довелося - мер Володимир Чайка працевлаштував його юристом в міське управління культури. Там він і трудився - аж до того моменту, коли на нього наділи наручники. Неодружений.

Миколаївський садист розповів на камеру, як знущались над дівчиною

Миколаївський садист розповів на камеру, як знущались над дівчиною

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація