Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ проводить обшуки в офісах найбільших фондових компаній - ЗМІ

Обшуки проводяться на підставі рішення суду.

Служба безпеки України проводить обшуки та виїмку документів у низці компаній, що працюють на фондовому ринку.

Про це пише StockWorld. Цю інформацію виданню підтвердили одразу кілька джерел.

За наявною інформацією обшуки проходять у компаніях: Українська біржа, Універ Капітал, КУА Універ Менеджмент, I-Інвест, Майстер Брок, Навігатор-Інвест, АРТ Капітал, Опексір Лімітед, Крінкліф Ентерпрайзис Лімітед.

Обшуки відбуваються на підставі рішення Шевченківського суду Києва, яке було ухвалено ще у вересні, проте у єдиному реєстрі судових рішень наразі відсутнє.

За даними джерел, зазначені компанії і низка фізичних осіб здійснили операції з ОВДП (облігації внутрішньої державної позики України) у режимі так званого "групового звіту" (висновок біржових контрактів, які забезпечені правами на отримання грошових коштів на підставі відповідних зустрічних зобов'язань), які спрямовані на "маскування" незаконного походження коштів в сумі понад 86 млн гривень.

Також правоохоронцям надано доступ до документів за вказаними вище операціями "Розрахункового центру".

Нагадаємо, 16 листопада 2017 Верховна Рада прийняла закон, що зобов'язує правоохоронні органи вести відеофіксацію обшуків, проведених у представників різних бізнес-структур. Натомість слідчі зобов’язані це робити зі свого боку, бо обставини проведення обшуку, які не зафіксовані на відео, не можуть бути доказами в суді. Також силовикам заборонили під час обшуків вилучати жорсткі диски, комп’ютери та мобільні телефонии – дозволяється лише копіювання інформації з них. Крім того, закон посилив кримінальну відповідальність за незаконне розголошення даних досудового слідства. Рішення назвали "маски-шоу-стоп".

ВідеоВирізані двері та дитячий плач: СБУ та прокурори провели обшуки у квартирі глави Держрезерву

Представники київської прокуратури завітали до Вадима Мосійчука рано-вранці. Дверей їм господар не відчиняв, тож їх довелося вирізати. Главі Держрезерву закидають завдання державі збитків на понад 6 мільйонів гривень. Мосійчук каже, що головний мотив дії правоохоронців - зміна керівника Держрезерву, яку лобіює Мінекономіки.

Вирізані двері та дитячий плач: СБУ та прокурори провели обшуки у квартирі глави Держрезерву

Залиште свій коментар

Вибір редакції