Сергій та Вікторія Тігіпки розлучаються

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сергій та Вікторія Тігіпки розлучаються

Фото: facebook/viktoriya.tigipko

Відповідна справа зареєстрована у одному з судів Київщини.

Політик та підприємець Сергій Тігіпко розлучається зі своєю дружиною Вікторією. Про це стало відомо з розкладу призначених до розгляду справ Обухівського районного суду Київської області.

У реєстрі зазначається, що розгляд справи мав відбутись сьогодні, 11 жовтня, о 12-й годині. Приводом стала заява подружжя про розірвання шлюбу. Також з реєстру відомо, що ані Вікторія, ані Сергій у суді з'являтись не збирались, а призначили своїх представників. Чи відбулось засідання та який результат, наразі з'ясовується.

Зазначимо, що востаннє подружжя здійснювало спільний вихід на Одеському кінофестивалі, який щороку влаштовує Вікторія Тігіпко.

Судячи зі сторінки Вікторії у Facebook, вона нині перебуває у США, де розпочала навчання у Стенфордській бізнес-школі. 

Ну вот и начался курс Influence and Negotiation Strategies Program в Stanford Graduate School of Business. Мне очень его рекомендовали! Кстати, с удивлением обнаружила, что некоторые участники здесь уже второй раз. Показательно! Похоже, меня здесь ждут хорошие новости Let's start!

Опубліковано Viktoriya Tigipko Вівторок, 9 жовтня 2018 р.

Раніше повідомлялось, що Сергій Тігіпко ймовірно має намір придбати у президента Порошенка завод "Кузня на Рибальському", окрім Тігіпка на підприємство претендували ще три покупці.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація