Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сергій та Вікторія Тігіпки розлучаються

Сергій та Вікторія Тігіпки розлучаються

Відповідна справа зареєстрована у одному з судів Київщини.

Політик та підприємець Сергій Тігіпко розлучається зі своєю дружиною Вікторією. Про це стало відомо з розкладу призначених до розгляду справ Обухівського районного суду Київської області.

У реєстрі зазначається, що розгляд справи мав відбутись сьогодні, 11 жовтня, о 12-й годині. Приводом стала заява подружжя про розірвання шлюбу. Також з реєстру відомо, що ані Вікторія, ані Сергій у суді з'являтись не збирались, а призначили своїх представників. Чи відбулось засідання та який результат, наразі з'ясовується.

Тігіпко розлучається

Зазначимо, що востаннє подружжя здійснювало спільний вихід на Одеському кінофестивалі, який щороку влаштовує Вікторія Тігіпко.

Судячи зі сторінки Вікторії у Facebook, вона нині перебуває у США, де розпочала навчання у Стенфордській бізнес-школі. 

Ну вот и начался курс Influence and Negotiation Strategies Program в Stanford Graduate School of Business. Мне очень его рекомендовали! Кстати, с удивлением обнаружила, что некоторые участники здесь уже второй раз. Показательно! Похоже, меня здесь ждут хорошие новости Let's start!

Опубліковано Viktoriya Tigipko Вівторок, 9 жовтня 2018 р.

Раніше повідомлялось, що Сергій Тігіпко ймовірно має намір придбати у президента Порошенка завод "Кузня на Рибальському", окрім Тігіпка на підприємство претендували ще три покупці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції