Порошенко підписав закон про вітання "Слава Україні" у ЗСУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нове вітання буде внесено до військових статутів.

Президент Петро Порошенко підписав закон, який запроваджує військове привітання "Слава Україні! - Героям слава!"

Про це він сказав 11 жовтня, виступаючи перед військовими у Старокостянтинові Хмельницької області, де інспектував військові навчання "Чисте небо - 2018", пише "РБК-Україна".

"Парламент підтримав пропозиції президента, ухвалив закон - і я його підписав - щодо зміни військових статутів стосовно військового вітання. "Слава Україні" сьогодні є абсолютно природнім для кожного українського воїна і громадянина", - заявив Порошенко.

Нагадаємо, 4 жовтня Верховна Рада у другому читанні ухвалила законопроект, яким змінюється військове вітання "Бажаю здоров'я" на "Слава Україні".

Нове військове вітання звучатиме - "Слава Україні", а відповідь на нього - "Героям Слава". Законом також упорядковується ритуал підняття державного прапора України.

ВідеоРада ухвалила військове вітання "Слава Україні"

"Слава Україні" - "Героям Слава!" стала офіційним вітанням і в український армії, і в підрозділах МВС. Сьогодні депутати ухвалили документ в цілому. І якщо цей закон об'єднав колишніх соратників по коаліції "Європейська Україна", то обговорення закону по Донбасу, навпаки, викликало між ними палкі суперечки. 

Рада ухвалила військове вітання "Слава Україні"

Залиште свій коментар

Вибір редакції