ГПУ склала підозру Поклонській за незаконне позбавлення волі Сенцова

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ГПУ склала підозру Поклонській за незаконне позбавлення волі Сенцова

Getty Images

Поклонська представляла "державне обвинувачення" у суді над політв’язнем.

Генеральна прокуратура України склала підозру колишній "прокурорці" анексованого Криму Наталії Поклонській у незаконному позбавленні волі політв’язнів Олега Сенцова, Геннадія Афанасьєва, Олексія Чирнія та Олександра Кольченка.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Там також зазначили, що підозра стосується і заступника голови Київського районного суду міста Сімферополя Дениса Діденка.

"Так, Н. Поклонська після вступу до злочинної організації, створеної службовими особами органів влади РФ, метою діяльності якої була зміна меж території України, організувала незаконне переслідування громадян України, що відстоювали суверенітет та територіальну цілісність України, особисто взяла участь у судовому засіданні та підтримала клопотання про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою О. Сенцову, О. Кольченку, О. Чирнію, Г. Афанасьєву, а заступник голови Київського районного суду м. Сімферополя Автономної Республіки Крим Д. Діденко обрав ці запобіжні заходи", - йдеться у повідомленні.

У прокуратурі нагадали, що всі рішення та документи, винесені так званими офіційними органами на території анексованого Криму, вважаються незаконними.

Нагадаємо, 10 жовтня прокуратура Автономної республіки Крим оголосила про підозру колишній "прокурорці" окупованого Криму у порушенні законів та звичаїв війни. Раніше Поклонській також оголосили про підозру у державній зраді, закликах до повалення конституційного ладу та створенні організованої злочинної групи.

Поклонська особисто брала участь у суді над Сенцовим

Поклонська особисто брала участь у суді над Сенцовим
Наступна публікація