Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рада ухвалила нове військове вітання "Слава Україні"

Парламент також планує розглянути мовні законопроекти.

Верховна Рада у другому читанні ухвалила законопроект, яким змінюється військове вітання "Бажаю здоров'я" на "Слава Україні".

За це проголосував 271 депутат.

Згідно з законом "Про внесення змін до статутів Збройних сил України", нове військове вітання звучатиме - "Слава Україні", а відповідь на нього - "Героям Слава". Також упорядковується ритуал підняття державного прапора України. 

"Прийняття цього проекту Закону дозволить забезпечити підвищення престижу військової служби та іміджу Збройних Сил України в суспільстві, впорядкування взаємовідносин між військовослужбовцями та запровадження нових традицій українського війська", - йдеться у пояснювальній записці.

ВідеоУ Верховній Раді планують розглянути законопроекти, що посилять статус української мови як державної

Мовне питання. Сьогодні депутати Верховної Ради розглядатимуть законопроекти, які мають посилити статус української мови як державної. Їх - чотири. Усі редакції вже пройшли профільні комітети та передані на розгляд депутатів. Після мовного питання народні обранці візьмуться за позбавлення повноважень колег які пройшли до Центрвиборчкому, а потім мають надати згоду на притягнення до кримінальної відповідальності опоблоківця Сергія Дунаєва. 

У Верховній Раді планують розглянути законопроекти, що посилять статус української мови як державної

Нагадаємо, у четвер, 4 жовтня, депутати планують розглянути чотири законопроекти "Про мови в Україні", які мали б зміцнити статус української мови як державної. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції