Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ проводить обшуки в українських офісах "Яндекса"

Інтернет-компанія потрапила під санкції.

Сьогодні, 29 травня, Служба безпеки України проводить обшуки в офісах російської інтернет-компанії "Яндекс" в Києві та Одесі.

"У наших офісах в Києві та Одесі зараз перебувають представники Служби безпеки України. Інформацією про причини сьогоднішніх дій СБУ ми поки не володіємо. До наших офісів уже виїхали адвокати. В рамках правових процедур ми готові надати органам необхідну інформацію", - зазначив PR-директор "Яндекса", якого цитують "Ведомости".

Нагадаємо, 16 травня в Україні почали діяти трирічні санкції проти російських інтернет компаній "Яндекс" і Mail.ru Group (в тому числі проти її соціальних мереж "Одноклассники" і "Вконтакте"). Українські інтернет-провайдери зобов'язані блокувати сайти цих компаній.

Соцмережею "Вконтакте" в Україні хоча б раз на місяць користуються 62% інтернет-користувачів, "Яндексом" - 59%, "Однокласниками" - 45% (дані Factum Group). Найпопулярнішим сайтом в Україні залишається Google - ним користується 70% інтернет-користувачів. За даними Similarweb, "Вконтакте" отримував 17,6% трафіку з України, "Однокласники" - 15,5%, а "Яндекс" - тільки 2,5%.

Відео РНБО назвала суму, яку втратить російський "Яндекс" через блокування в Україні

Відео Українців не каратимуть за обхід заборони користування російськими ресурсами

Залиште свій коментар

Вибір редакції