Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СБУ в Рівному викликала на допит священиків МП через підозру у державній зраді

Самі фігуранти справ коментувати будь-що ТСН поки відмовляються

Допит священиків московського патріархату у рівненській СБУ. Повістки вручили понад десятку священнослужителів. Вони з'явилися до слідчих на 10 годину і не самі, а з групою підтримки, йдеться в ТСН.12.00.

Біля десятої ранку біля входу  зібралося зо три десятки священиків церков московського патріархату. Як стало відомо журналістам ТСН, дванадцятьох - викликали на допити, інші прийшли з ними на знак підтримки. Стосовно чого допити, у службі безпеки поки офіційних коментарів нема.

Однак з власних джерел відомо, що слідчі допитують священнослужителів у рамках одразу кількох відкритих кримінальних проваджень - це «Державна зрада», та «Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності чи ставлення до релігії». За неофіційною інформацією, йдеться про те, що свого часу, вже за наявності російської агресії на території України, деякі священнослужителі розповсюджували російську агітаційну літературу.

ВідеоНа допит до СБУ викликають священиків УПЦ МП у Рівному

Ті, кому вручили повістки, сьогодні з'явилися до слідчих на 10 годину. З ними приїхали і інші священнослужителі - на підтримку. Всього їх близько трьох десятків. За інформацією ТСН, слідчі допитують священиків у рамках одразу кількох відкритих кримінальних проваджень.

На допит до СБУ викликають священиків УПЦ МП у Рівному

Самі фігуранти справ коментувати будь-що ТСН поки відмовляються, мовляв, стосовно яких проваджень їх викликали, ще не знають.

Перші допити почались, слідчі викликають священнослужителів групами по 4 людини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції