Секонд-хенд на Шулявці винен державі 111 тисяч гривень

Дата публікації
Перегляди
2068
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Секонд-хенд на Шулявці винен державі 111 тисяч гривень

Торговці ледь встигали забирати свій товар

Прокуратура виявила, що ринок не має дозволу оренди на землю.

Прокуратура встановила, що секонд-хенд під аварійним Шулявським мостом працює незаконно, не маючи дозволів ні на землю, ні на торгівлю.

На додачу було порушено кримінальну справу за самовільне захоплення землі, йдеться в сюжеті ТСН.

Торговці спокійно зустріли робітників, які прийшли зносити їхні робочі місця, та опору не чинили. Однак, коментувати події вони відмовилися. А адміністрація ринку, побачивши журналістів з камерою, геть зчинилася на ключ в своєму офісі.

Робітники управління благоустрою так швидко зносили огорожу, що продавці ледь встигали забирати свій товар, а деякі все ще продовжували торгівлю.

На питання, чи попереджали їх про знесення базару, одна з працівників запевнила, що про ліквідацію ніхто не попереджав.

Покупці теж не в захваті від знесення базару. "Коли ти ростиш дітей, треба багато одягу, і я завжди тут можу знайти набагато якісніші речі, ніж я можу купити у магазині. І це по моїх можливостях, бо я не можу купляти брендові речі для трьох хлопців", - розповіла жінка, яка прийшла за покупками.

Та ринок все ж зносять ринок, бо є припис прокуратури. Жодних дозволів на підприємницьку діяльність базару не давали.

"Даний об'єкт є стихійним. Там торгівля проводилась несанкціоновано з порушенням всіх норм. Велика там проблема з безпекою життя і сьогодні згідно протесту прокурора ми розпочали демонтаж", - повідомив керівник Головного управління контролю за благоустроєм Києва Сергій Садовий.

Прокуратура з'ясувала, що ринок не має дозволу оренди на землю, попередній закінчився майже два роки тому. До того ж, виявили і самозахоплення землі. За цим фактом порушили кримінальну справу.

"Внесено до суду позов про звільнення самовільно зайнятої ділянки на території ринку, а також про відшкодування в доход держави збитків, які було спричинено посадовими особами приватного підприємства, на суму 111 тисяч гривень", - поінформував заступник прокурора Максим Глотов.

Зазначимо, що Шулявський міст, під яким тулиться базарчик знаходиться в аварійному стані і потребує реконструкції після пожежі, яка сталася тут чотири роки тому. Тоді на базарі загорівся товар, а пожежа була такою сильною, що пошкодила конструкцію мосту. Саме після пожежі його укріпили спеціальними підпірками.

Підприємцям, які орендують площі на ринку під Шулявським мостом, запропонують робочі місця в інших районах, запевняють в Міськадміністрації.

Читайте також:

Базар на Шулявці почали зносити

У джинсах із секонд-хенду знайшли 100 євро і лист з Німеччини

У Києві планують закрити ринки і встановити на їх місці супермаркети

В Україні найближчим часом подорожчає секонд-хенд

Прокуратура зносить секонд-хенд на Шулявці

Прокуратура зносить секонд-хенд на Шулявці

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2068
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація