Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сенцов вчиняє правильно, але він має бути не один – Андрієнко

Сенцов вчиняє правильно, але він має бути не один – Андрієнко

Митці продовжують підтримувати політв’язня, котрий кинув виклик Кремлю навіть із місця неволі.

Уже 26-й день голодує незаконно ув'язнений Кремлем режисер Олег Сенцов. Він вимагає звільнити всіх українських політв’язнів у Росії, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Підтримати заручника в цей день зголосився актор Віктор Андрієнко. "Він – цілеспрямована людина. І те, що зараз відбувається – я розумію, що він поставив собі мету. Іншої зброї, крім голодування, в тій ситуації, в котрій він перебуває, немає", - переконаний актор. "Йому від нас потрібно лише одне – підтримка, чи правильно він вчиняє. Він розуміє, що він вчиняє правильно, але він має бути не один. Давайте підтримаємо Олега", - запропонував Андрієнко.

Як повідомлялося, напередодні зі словами підтримки Сенцова до українців звернувся письменник Сергій Жадан. Він заявив, що режисер голодує не тільки за звільнення політв’язнів, але й за свободу та незалежність своєї країни. Жадан закликав підтримати Сенцова в його боротьбі.

Відео Дональд Туск закликав лідерів "Великої сімки" підтримати Сенцова

26-й день голодує незаконно ув'язнений Кремлем режисер Олег Сенцов. Він вимагає звільнити всіх українських політв'язнів у Росії. Підтримати Сенцова лідерів "Великої сімки" закликав президент Європейської Ради. Й наголосив, що лише солідарність може врятувати йому життя. ТСН продовжує спецпроект на підтримку режисера. І сьогодні слово актору Віктору Андрієнку.

Дональд Туск закликав лідерів "Великої сімки" підтримати Сенцова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції