Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Серед школярів на Харківщині шириться вірус менінгіту

Відсьогодні всі школярі в Люботині на вимушених канікулах.

Одразу шестеро хворих на менінгіт школярів на Харківщині. У місті Люботин усі школи пішли на позапланові канікули, аби не допустити поширення смертельно небезпечного вірусу, йдеться в ТСН.19.30.

І хоча чиновники запевняють, що приводу для паніки немає, класи стоять напівпорожніми. Не чекаючи рішення міськради, батьки просто не пустили дітей на заняття.

Відсьогодні всі школярі в Люботині на вимушених канікулах. Але класи напівпорожні вже майже два тижні, відколи виявили першого хворого на менінгіт.

Іще тоді вчителів та лікарів зобов'язали ретельно стежити за станом здоров'я учнів, що ходили на заняття.

Класи спорожніли через паніку батьків, кажуть у міськраді. Лікарі підтвердили діагноз менінгіт у п'яти учнів різних шкіл. Усі вони шпиталізовані в інфекційну лікарню Харкова. Одного вже виписали. Інші - у стані середньої тяжкості. Медики кажуть, що смертельно небезпечний менінгіт симптомами дуже схожий на звичний грип чи ГРВІ. Тому бояться переплутати.

"Менінгіт - це гостре інфекційне захворювання, яке супроводжується запаленням мозкових оболонок, і це вірусна ітіологія. І поширюється, як і грип, як і ГРВІ серед дитячого та дорослого населення повітряно-краплинним шляхом", - розповідає головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Інна Євдокімова.

Міськрада вирішила не закривати школи, а перенести осінні канікули на кілька тижнів раніше традиційних строків.

Уже за 11 днів люботинські учні знову мають сісти за парти. Лікарі кажуть, що за цей час небезпека заразитися менінгітом має значно знизитися.

Відео У місті Люботин школи пішли на канікули, щоб не допустити розповсюдження смертельно-небезпечного вірусу

Залиште свій коментар

Вибір редакції