Шмигаль запропонував Раді кандидатури нових міністрів

Шмигаль запропонував Раді кандидатури нових міністрів

Фото: УНІАН

Подання на призначення можуть розглянути вже завтра.

3 червня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль запропонував парламенту призначити двох міністрів і одного віцепрем'єра.

Відповідні проєкти постанов Шмигаль подав до Верховної Ради. Інформація з'явилася на сайті парламенту. 

Уряд пропонує призначити Ольгу Стефанишину віцепрем'єркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Романа Абрамовського міністром захисту навколишнього середовища і природних ресурсів та Олександра Ткаченка міністром культури і інформаційної політики.

Також у зв'язку з пропозицією призначення Стефанишиної у парламенті пропонується звільнити Вадима Пристайка з посади віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Раніше повідомлялося, що Пристайко може стати послом України у Великій Британії.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час засідання парламенту доручив відповідним комітетам розглянути зазначені подання сьогодні, щоб депутати змогли проголосувати вже 4 червня на пленарному засіданні.

Нагадаємо: 

  • Раніше у "Слузі народу" повідомляли, що кандидатом на посаду міністра екології є нинішній заступник міністра енергетики та захисту довкілля України Роман Абрамовський. 
  • Також фракція партії "Слуга народу" підтримала призначення народного депутата Олександра Ткаченка на посаду очільника Міністерства культури України. Сам нардеп підтвердив своє майбутнє призначення.
  • У "Слузі народу" також підтвердили, що Ольга Стефанишина може обійняти посаду віцепрем’єрки з питань євроінтеграції.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація