Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шуляк відправив до Москви літак під час розстрілів на Майдані

Шуляк спростовує інформацію ГПУ про цей наказ.

ГПУ повідомило, що екс-командувач Внутрішніх військ Станіслав Шуляк 19 лютого 2014 року відправив відомчий літак з Києва до Москви.

Про це повідомив прокурор під час відеодопиту Шуляка, передає Еспресо.TV.

На запитання прокурора, з якою метою літак здійснював цей рейс, Шуляк відповів,  що відправляв його до Криму.

"20 лютого чи 19 (мені складно сказати) літак за моїм розпорядженням був залучений до транспортування поранених бійців підрозділу МВС, здається, у Крим. Ніби так я пам'ятаю. Щодо іншого залучення цього літака нічого сказати не можу", - зазначив він.

Водночас прокурор стверджує, що весь екіпаж літака зазначив, що їм надійшла вказівка практично порожній борт відправити у Москву.

"Він простояв там кілька годин і повернувся назад. З чим це було пов'язано?", - запитав у Шуляка прокурор.

На що той відповів, що щодо цього польоту нічого сказати не може і жодних наказів про це він не давав.

Нагадаємо, екс-командувач Внутрішніми військами України Станіслав Шуляк заявляє, що задіяв спецназ "Омега" на Майдані після загибелі п'ятьох силовиків 18 лютого 2014 року.

2 грудня під час допиту Шуляк заявив, що мешкає на території Сімферополя в окупованому Криму. Шуляк проходить свідком у судовій справі щодо п'ятьох беркутівців, яких звинувачують у розстрілі активістів на Майдані Незалежності в лютому 2014 року. Він мав давати покази разом із Віктором Януковичем 25 листопада. Проте допит президента-втікача затягнувся, відповідно, й відеозв'язок із Шуляком також перенесли. 

Відео У справі п'яти беркутівців допитають екс-командувача внутрішній військ Шуляка

Залиште свій коментар

Вибір редакції