Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шварценеґґер обрав обід із Кличком і Гройсманом замість зустрічі з роботом Софією

Шварценеґґер обрав обід із Кличком і Гройсманом замість зустрічі з роботом Софією

Штучні інтелекти кіно і реальності так і не перетнулися в українській столиці.

Робот Софія не побачилася із Арнольдом Шварценеґґером у Києві. Символічна зустріч взірцевого штучного інтелекту сучасності та легендарного "Термінатора" могла відбутися на технологічному форумі в Києві, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Однак зірковий американець обрав інше товариство – мера української столиці та прем’єр-міністра України. Залізний Арні прибув до Києва чартерним літаком, пересування Шварценеґґера містом засекречені, але ТСН відстежила його маршрут. У "Жулянах" легендарного актора і політика зустрічав Віталій Кличко, на летовищі за українською традицією зірці Голівуду піднесли коровай. З аеропорту Шварценеґґер поїхав у готель у центрі Києва на автомобілі мера. Туди на зустріч приїхав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Разом із українськими політиками Шварценеґґер обідав.

Відео Робот Софія та Арнольд Шварценеггер зустрілися на технологічному форумі у Києві

Зіркова зустріч: робот Софія - штучний інтелект сучасності, побачилася із Арнольдом Шварценеггером - людиною, яка зіграла робота в кіно. Зірки зустрілися в Києві на технологічному форумі. Залізний Арні прибув до Києва чартерним літаком. Все довкола пересувань Шварценеггера засекречено, але ТСН відстежила його маршрут. 

Робот Софія та Арнольд Шварценеггер зустрілися на технологічному форумі у Києві

Разом із тим на політичні питання загалу американець відповідати відмовився. Він лише побажав, щоби в Україні якнайшвидше закінчилася війна, а держава стала членом Європейського Союзу.

Як повідомлялося, розроблена компанією Hanson Robotics робот-андроїд Софія заявила, що робот був би хорошим президентом. Про це вона розповіла під час форуму Olerom Forum One, відповідаючи на запитання організаторів "Хто буде наступним президентом України".

Кореспондент ТСН Ольга Кошеленко

Залиште свій коментар

Вибір редакції