Через силіконовий скандал українки позбуваються грудей

Дата публікації
Перегляди
3503
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Через силіконовий скандал українки позбуваються грудей

Французькі силіконові імпланти радять замінити якомога швидше

Французькі імпланти з промисловим силіконом отруюють організм - жінкам необхідно терміново їх позбуватись.

Через неякісний силікон французької компанії РІР, від якого у світі вже постраждали тридцять тисяч жінок, - вдруге лягати під ніж доводиться і українкам, йдеться в сюжеті ТСН.

"Вміст імпланта контактує з тканинами і відбувається інтоксикація організму", - пояснює пластичний хірург Володимир Пірус.

Він зробив дві операції із заміни французьких імплантів. За його словами, у більшості випадків жодних симптомів у жінок немає. Але оскільки є інформація про небезпеку, пацієнткам рекомендували таки замінити імпланти.

Французькі імпланти серед жінок були популярними через асиметричну форму, яка надавала натуральності штучним грудям, та ціну. Вони одні з найдешевших - тисяча триста євро. Ніхто з хірургів і не підозрював, що виробники задля економії замінять медичний гель на промисловий.

"Є відчуття злості. Ми дізнаналися, що наші гелі небезпечні, і повсюди заявляли, що їх слід вилучити. 87% продукції ми відправляємо на експорт. Кількість потенційних жертв ми оцінюємо у 300-400 тисяч. Є звернення з Венесуели, Бразилії й України", - каже директор компанії PIP із зв'язків з клієнтами Олександра Блашер.

Випадків із розривом французького імпланта в Україні хірург Пірус не може пригадати. Але Мінохорони здоров''я Франції радить провести операції із заміни імплантів негайно.

Імпланти компанії РІР в Україні зареєстрували 2006 року на підставі клінічних випробувань в онкологічній лікарні. Вони гідно пройшли тести. Через чотири роки їм заборонили в'їзд в Україну.

Скільки французького силікону завезено в Україну, невідомо. Власне, як і невідомо, чи вся продукція використана, чи якась кількість зберігається на складах, і нишком від пацієнта її можуть вживити.

Читайте також:

Виробника бракованих силіконових грудей вже шукає Інтерпол

Лікарі шукають жінок з бомбами у грудях

Тисячі жертв пластичної хірургії вийшли на акцію протесту в Парижі

Небезпечне декольте

Небезпечне декольте

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3503
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація