Синод РПЦ готує "жорстку" відповідь на рішення Константинополя щодо України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там не зазначили, до яких саме кроків вдаватимуться.

Синод Російської православної церкви готує "адекватну та жорстку" відповідь на рішення Константинополя надати автокефалію Українській православній церкві.

Про це журналістам розповів прес-секретар патріарха Кирила священик Олександр Волков, передає ТАСС.

"Оцінку всього того, що було зроблено Константинопольським патріархатом, дасть Священний Синод, який збереться в Мінську в понеділок… У будь-якому випадку, відповідь буде адекватною і жорсткою. Синод висловить недвозначну позицію щодо тих рішень, які були ухвалені в Стамбулі", - заявив він.

За його словами, більшість українців підтримує канонічну Українську православну церкву (Московського патріархату).

"Велика частина українського суспільства підтримує канонічну Українську церкву, вона має свої шляхи розвитку і цілепокладання. Вона є невід'ємною частиною українського суспільства", - підкреслив священик.

Нагадаємо, 11 жовтня Синод Константинопольського патріархату вирішив продовжити процедуру надання Томосу про автокефалію Українській православній церкві. Також було ухвалено рішення про визнання Константинополем узурпації влади над Київською митрополією Москвою незаконним актом. Також синод вирішив зняти всі заборонні санкції РПЦ стосовно предстоятеля УПЦ КП Філарета та предстоятеля УАПЦ Макарія. Разом із тим Патріархія наголосила на неприпустимості майнових конфліктів і насильства у процесі творення помісної церкви в Україні.

У Російській православній церкві, своєю чергою, звинуватили Константинополь у "катастрофічному порушенні" єдності світового православ’я. Там також зазначили, що такими діями Вселенський патріархат "легалізував розкол".

Відео Апокаліпсис, розкол, катастрофа. Росію охопила агресивна істерія через рішення про автокефалію

Російський політикум та пропагандистів охопила агресивна істерія. Через рішення вселенського патріархату надати Україні Томос для створення незалежної від Москви православної церкви пропагандистський телевізор геть оскаженів. Україну лякають кровопролитною релігійною війною та муками пекла. Російська православна церква розірвала дипломатичні стосунки з Константинополем і називає його плани щодо України брутальним вторгненням на свою територію. 

Апокаліпсис, розкол, катастрофа. Росію охопила агресивна істерія через рішення про автокефалію

Залиште свій коментар

Вибір редакції