Скандал із голландськими картинами. Викрадені полотна можуть бути у Києві

Про це повідомив трейдер та адвокат Юрій Волошин.

Картини, які були вкрадені в 2005 році з голландського музею, наразі  можуть знаходитися в Києві.

Згідно зі слідством, яке провело "Слідство.Інфо", восени 2015 року трейдер та адвокат Юрій Волошин пропонував купити викрадені картини нідерландських художників, які, за його словами, знаходилися в Києві.

За словами Волошина, у столиці було принаймні 12-15 викрадених творів мистецтва, які розійшлися "по будинкам".

Він повідомив,  що йому запропонував найти покупця на картини представник батальйону ОУН-2 Борис Гуменюк. Волошин переконаний в тому, що більшість картин перебувають в Києві.

Крім того, приватний детектив Артур Бранд, який займається розслідуванням викрадення, також переконаний, що картини у Києві.

"Наскільки нам відомо, більшість із них досі в Києві та його околицях, частину вже вивезли за межі України. В одну з європейських країн, але в яку саме, я поки що говорити не можу, триває розслідування", - наголосив він.

Бранд каже, що є група працівників СБУ України, які й досі пропонують купити картини.

Згідно з розслідуванням, до переховування та спроб продати твори мистецтва може бути причетний луганчанин Іван Клименко, який працював у міжнародному відділі ГУБОЗу МВС України.

Повідомляється, що у 2007 році Клименко робить спробу перейти на роботу в СБУ, подарувавши потенційному начальству щонайменше одну з викрадених картин.

Нагадаєм, що скандал розгорівся після того, як музейники Нідерландів звинуватили Тягнибока і Наливайченка у вимаганні викупу за картини, вкрадені бійцями ОУН. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: