Скандал у Миколаєві: дівчата-підлітки дефілювали перед чиновниками у білизні

Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Скандал у Миколаєві: дівчата-підлітки дефілювали перед чиновниками у білизні

Ні дівчата, ні їхні батьки не побачили нічого страшного у дефіле в білизні. Ілюстрація / Фото: Украинское Фото

У конкурсі, який проводився у нічному клубі, одним з етапів була демонстрація нижньої білизни.

У Миколаєві показ спідньої білизни в нічному клубі закінчився скандалом, повідомляє ТСН.

Моделі, які напівоголеними дефілювали в нічний час у дорослому розважальному закладі, виявилися неповнолітніми.

Щоправда, організатори конкурсу, у межах якого і відбулася демонстрація спіднього, нічого забороненого у своїх діях досі не побачили.

Кажуть, поява на подіумі в негліже - це те саме, що і дефіле в купальниках. І проти нього не були проти ні учасниці-діти, ні їхні батьки, ані міські чиновники, які до того ж були в журі.

Вік дівчат від 15 років. Демонстрація білизни була одним з етапів конкурсу, у якому обирали найгарнішу серед моделей Півдня України.

Його організатори переконані, що нічого жахливого і незаконного не відбулося. І розповідають, у Європі у спідньому на подіуми виходять із 13 років. А в Україні вони ще й підстрахувалися - отримали від батьків дозволи, от тільки не письмові.

"Якби щось не влаштовувало дівчаток або батьків, я думаю що до мене прийшли б і сказали, моя дочка брати участь не буде", - запевнила організатор конкурсу моделей, власниця модельної агенції Юлія Кондратьєва.

Організатор здивована, чому неповнолітні у спідньому викликали аж такий ажіотаж. Бо вони лише показували рекламу нижньої білизни, а не самих дівчаток.

"І дівчата були в абсолютно класичній нижній білизні, нічого ні в кого не просвічувалося", - пояснила вона.

Відповідальні за молодіжну політику міста чиновники, однозначні - у такому вигляді діти, та ще й на людях - ходити не повинні.

Законність демонстрації тіл неповнолітніх, кажуть вони, може визначити комісія з етики та моралі. Тож експерти скажуть, де скінчилася в тому шоу естетика і почалася еротика.

"За дітей відповідають їхні батьки. Будемо далі вирішувати, що робити щодо адміністративних чи інших стягнень по відношенню як до нічного клубу, так і до батьків, які дозволяють своїм дітям", - сказав керівник служби у справах дітей ОДА Руслан Колбаса.

Очільник управління молодіжної політики Віталій Воронов був на конкурсі особисто. Про те, що дівчатам не виповнилося 18, каже, і гадки не мав, зовні вони досить дорослі.

Поки що він готовий назвати щонайменше одного винуватця інциденту - це нічний клуб, який не мав права пускати до себе осіб, молодших 18-ти.

"Звернемо увагу і організаторів на те, що подібні речі не повинні повторюватися", - сказав Воронов.

Розважальний клуб від коментарів утримується. А міліція, своєю чергою, ні про що запитувати не збирається - бо скаржників немає.

Неповнолітні дівчата демонстрували спідню білизну в нічному клубі

Неповнолітні дівчата демонстрували спідню білизну в нічному клубі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація