Скандал в Одесі: перша сесія міськради може не зібратися

Дата публікації
Скандал в Одесі: перша сесія міськради може не зібратися

Одеська міська рада

Частина депутатів бойкотує сесію.

В Одесі через зростання кількості інфікованих коронавірусом потрібно додатково розгорнути 440 ліжок у медзакладах і підключити їх до кисневої станції. Але депутати не реєструються на сессію міськради, на якій потріюно увалили відповідне рішення. 

Про це на апаратній нараді розповів мер міста Генадій Труханов.

Очільниця департаменту охорони здоров'я Одеси Олена Якименко просила вирішити питання про призначення замовником ремонтних робіт у медзакладах управління капбудівництва міськради. Це потрібно для розгортання додаткових місць та підключення їх до станції.

Але деякі депутати бойкотують сесію міськради.

"Частина депутатів, які пройшли до міськради, не зареєстрована на сесію. Я не розумію цієї тактики, абсолютно безглуздої. Замість того, щоб вирішувати оперативно ситуацію, виробляти план дій, вони цим не займаються. Ми будемо чекати до вечора інформацію про реєстрацію. За підсумками наради нам потрібно оперативно вводити нові місця в лікарнях. Для того, щоб це зробити, нам потрібно провести засідання виконавчого комітету, щоб визначити замовника. Ситуація з коронавірусом погіршується і потім буде не до політичних ігор", - заявив Труханов.

Пізніше на засіданні виконавчого комітету все ж таки призначили замовником робіт у лікарнях управління капбудівництва міськради. Тепер рішення потрібно затвердити на сесії.

Нагадаємо, в Одесі у виборах на посаду мера міста переміг чинний міський голова Генадій Труханов. За нього проголосувало 54,28%. Його партія "Довіряй ділам" також займатиме найбільший відсоток серед депутатів міськради.

Фінальний раунд: як удруге голосували за мера в Одесі, Сумах, Луцьку та Херсоні

Фінальний раунд: як удруге голосували за мера в Одесі, Сумах, Луцьку та Херсоні

 

Наступна публікація