Скільки можна зекономити, не відзначаючи 8 Березня. Інфографіка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

ТСН.ua вирішив порахувати, скільки можна було б зекономити чоловікам, не купуючи подарунки.

8 Березня в Україні з кожним роком святкують все менше й менше. Редакція ТСН.ua вирішила порахувати, скільки можна було б зекономити чоловікам, не відзначаючи це свято. Ми вибрали три умовних пакети подарунків – "економ", "стандарт" та "преміум", залежно від статків кожної із категорії чоловіків. Що вийшло – дивіться у нашій інфографіці.

Скільки можна зекономити на святкуванні 8 березня

Варто також зазначити, що згідно з даними опитування компанії TNS, проведеного нещодавно, кожен десятий українець (11%) вважає свято 8 Березня пережитком радянського минулого.

Водночас більшість опитаних все ж позитивно ставляться до цього свята. 57% вказали, що це свято – хороший привід зробити приємне близьким жінкам, у 39% опитаних свято викликає позитивні емоції, 22% вказали, що це свято важливе, оскільки нагадує про права жінок.

Цікаво, що чоловіки значно частіше вказують, що 8 Березня – хороший привід зробити приємне близьким жінкам (64%). І в той же час серед чоловіків більше тих, хто вважає що основна мета свята – отримання прибутку від продажу подарунків (9%).

Відео Жіноче свято поступово втрачає свою популярність

Залиште свій коментар

Вибір редакції