Слідчий довів зґвалтовану мажорами-садистами дівчину до сліз

Дата публікації
Перегляди
23к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Слідчий довів зґвалтовану мажорами-садистами дівчину до сліз

Слідчий не зміг взяти показання дівчини через її сльози / Фото: novosti-n.mk.ua

У лікарні слідчий почав розмову з Оксаною Макар в розв'язному тоні: "Ну, що, лежимо? Ну, давай, розповідай!", - каже її мати.

У Миколаєві під час розслідування звірячого зґвалтування Оксани Макар слідчі намагаються применшити провину трьох підозрюваних у скоєнні злочину, вважає її мати.

Опитувати потерпілу дівчину офіційно розпочали лише вчора, 13 березня, хоча, за словами її матері Тетяни Суровицької, її дочка весь час була притомною.

Суровицька розповіла, що 13 березня, після 18:00, до палати прийшли судмедексперт, який провів експертизу, і слідчий Центрального райвідділу. За словами матері потерпілої, слідчий почав розмову в розв'язному тоні: "Ну, що, лежимо? Ну, давай, розповідай!".

Після того, як Оксана заплакала і попросила матір, "щоб цей дядько пішов", Суровицька наполягла на тому, щоб взяття свідчень припинили. Вона сказала слідчому, щоб той приходив на опитування у міліцейській формі, тому що дівчина хворобливо реагує на цивільний одяг.

Суровицька говорить, що за спрямованістю запитань вона зрозуміла, що слідчий схиляє до того, що дівчина добровільно погодилася на близькість.

"Зараз вони перекручують на "за згодою". Крутять на цю статтю. Хто крутить, не знаю, але після того, як я заявила про те, що вона весь час була притомною, здається, змінили слідчого", - сказала Суровицька.

Мати дівчини стверджує, що Оксана пам'ятає все, що з нею відбувалося: душити її почали після того, як вона пригрозила насильникам, що розповість про все в міліції. 

Пізніше в ЗМІ з'явилося спростування Суровицькою інформації, що співробітники міліції, які прибули для проведення слідчих дій, довели постраждалу до сліз.

"Це неправда. Приїжджали дві дівчини з міліції, вони брали у Оксаночки свідчення. Так вони навіть подружилися", - цитує слова Суровицької "Новости-N".

Нагадаємо, 13 березня повідомлялося, що в дічини відмовляє печінка і нирки. В цей же день трьох підозрюваних у зґвалтуванні і замаху на вбивство офіційно заарештували. Прокуратура змінила їх статус на обвинувачуваних, суд виніс рішення про утримання їх під вартою.

Пізніше в Інтернет потрапило відео, на якому один з ґвалтівників розповідає про те, що вони робили з дівчиною.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
23к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація