"Сніданок з 1+1" зібрав гроші на підтримку літніх людей

На благодійному аукціоні вдалося отримати 73 тис. гривень.

"Сніданок з 1+1" провів благодійний телемарафон, аби привернути увагу до потреб людей похилого віку. В ефірі розповідали про неймовірні історії та мрії цих людей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

До студії запрошували життєрадісних чоловіків та жінок, які своїм прикладом доводять, що старість – не привід сидіти вдома. А також провели онлайн-аукціон, гроші з якого підуть на створення кінотеатру для літніх людей.

Загалом з нього вдалося зібрали майже 73 тисячі гривень. Свої лоти надали відомі українці. Найдорожчим стала куртка Гаріка Корогодського – вона пішла за 11,6 тисяч гривень. За 10 тисяч з молотка пішов сертифікат від Телевізійної служби новин – тепер його власник прийде на екскурсію за лаштунки ТСН.

Подробиці про торги можна дізнатися на сторінці "Сніданку" у Facebook.

Детальніше про проект "Життєлюб" можна дізнатись за посиланням.

"Сніданок з 1+1" сьогодні провів благодійний телемарафон

Зробили це аби привернути увагу до потреб людей похилого віку. В ефірі розповідали про неймовірні історії та мрії. До студії запрошували життєрадісних чоловіків та жінок, які своїм прикладом доводять, що старість - не привід сидіти вдома. А також провели онлайн аукціон, гроші з якого підуть на створення кінотеатру для літніх людей. Загалом за 13 годин зібрали майже 73 тисячі гривень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: