Соломія Вітвіцька представила "Переможців" у Херсоні

Дата публікації
Перегляди
604
Соломія Вітвіцька представила "Переможців" у Херсоні

прес-служба каналу "1+1"

На заході була присутня співачка Світлана Тарабарова.

У Херсонському академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша дев'ятого липня відбулася презентація соціального мультимедійного проекту "Переможці".

Виставка триватиме до 22 липня включно. Вхід вільний.

Проект представила його куратор, ведуча ТСН на каналі 1+1, волонтер Соломія Вітвіцька разом з героєм АТО-"переможцем" Юрієм Весельським.

прес-служба каналу "1+1"

"Переможців" у Херсоні разом з організаторами заходу членом виконавчого комітету Херсонської міської ради, учасником АТО Садіяром Мамедовим та громадською організацією "Добродія-Херсон" зустріли представники обласної та міської адміністрацій, місцеві активісти та жителі міста. Захід відвідали військові 11-го окремого авіаційного полку на чолі з майором Віталієм Лук'яновим.

прес-служба каналу "1+1"

"Мені приємно, що ми зібралися всі разом для того, щоб підтримати наших хлопців. Я маю надію, що в майбутньому якомога більше людей буде підтримувати цей проект. Ми всі разом маємо зробити все можливе, аби хлопці, які втратили кінцівки під час бойових дій в АТО, були завжди поруч з нами, і головне, не відчували себе в чомусь обмеженими", - зазначив Садіяр Мамедов.

прес-служба каналу "1+1"

"Я хотіла б сказати велике дякую хлопцям, що брали участь у цьому проекті. Тим, хто віддав своє житті під час цієї війни. Велике дякую тим, хто зараз захищає нас, адже наші діти мають бачити мир", - додала керівник "Добродії-Херсон" Вікторія Лавренкова. Організатори подякували Соломії Вітвіцькій за можливість представляти проект для жителів Херсона.

Свої пісні, серед яких справжній хіт серед військових "Повертайся живим", для присутніх виконала Світлана Тарабарова. Співачка, для якої Херсон є рідним містом завітала на захід разом зі всією родиною.

прес-служба каналу "1+1"

Віктор Залевський, учасник АТО, автор книги "Під прапором 95-ки" прочитав гостям презентації власний вірш.

прес-служба каналу "1+1"

Підтримати зіркову ведучу на презентацію "Переможців" вперше, з військової частини, що базується в Миколаєві, приїхав її рідний брат Северин. Соломія зізналась, що Херсонщина для неї особливий регіон. "Коли мій брат-військовий разом зі своєю частиною виходив з окупованого Криму, і пройшов кордон з півостровом, саме тут він відчув український дух і налаштування, побачив українські прапори. Для мене ці спогади дуже зворушливі.

прес-служба каналу "1+1"

"На презентації вийшла несподівано камерна і родина атмосфера. У нас залишаться дуже теплі асоціації про це місто", - поділилася своїми враженнями ведуча.

"Переможці" - спільний проект Телевізійної служби новин та журналу VIVA! за підтримки благодійного фонду "Save Lives Together". Проект розповідає дивовижні історії бійців АТО та волонтерів, які втратили кінцівки під час бойових дій на сході Україні, але не втратили мужності та сили духу. Всі вони щасливі й красиві люди, повноцінні члени суспільства, що хочуть жити, працювати, втілювати в життя свої мрії.

прес-служба каналу "1+1"

Кошти від продажу журналу з історіями життя "Переможців" спрямовуються на розвиток сучасного протезування в Україні. Так, отримані раніше кошти були направлені на навчання українських протезистів. Перші п'ятеро спеціалістів з різних міст 10 липня вирушили у місто Гамільтон в Канаду, де на базі реабілітаційно-протезного центру пройдуть тижневий курс навчання, організований Канадсько-Українським Фондом Міжнародної Підтримки.

В майбутньому проект планує розширити напрямки благодійної діяльності. Зокрема, сприяти розвитку спортивного протезування, яке наразі фактично відсутнє в Україні, але відкриває значно ширші можливості реабілітації після важких травм та ампутацій.

Долучитися до благодійних ініціатив проекту можна з будь-якого куточка світу, зробивши свій внесок.

Нагадаємо, спецвипуск журналу "Viva! Переможці" про героїв АТО вийшов англійською мовою.

Соломія Вітвіцька представила проект "Переможці" у Херсоні

Соломія Вітвіцька представила проект "Переможці" у Херсоні

Наступна публікація