Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справу проти ексміністра Омеляна почнуть розглядати у суді

11 жовтня відбулося підготовче судове засідання.

Вищий антикорупційний суд України призначив до розгляду справу проти колишнього міністра інфраструктури України Володимира Омеляна.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

11 жовтня відбулося підготовче судове засідання у цій справі. 

За результатами засідання колегія суддів призначила початок розгляду справи по суті на 21 жовтня. Початок слухань – 9:00.

Нагадаємо, торік у вересні Володимиру Омеляну оголосили підозру в незаконному збагаченні і неправильному декларуванні. За версією слідства, інформація в декларації відрізняється від реальних надходжень на 8 мільйонів гривень. Це карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.

На початку квітня справу про незаконне збагачення було закрито у зв’язку із визнанням статті неконституційною. Водночас, справа про недостовірне декларування залишилась.

Відео Суд арештував майно Володимира Омеляна

Піде ночувати на вокзал. Так міністр інфраструктури відреагував на новину про арешт його майна. Про те, що квартиру та машину, яка за словами Володимира Омеляна, належить його брату, арештував Солом'янський суд, повідомила речник міністра у соцмережі. Омеляна підозрюють у незаконному збагаченні - йдеться про декларації 2015 та 2016 років. 

Суд арештував майно Володимира Омеляна

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції