США не на словах  готують санкції проти українських високопосадовців

Нардеп від НУ-НС Володимир Ар'єв заявив про те, що через події останніх днів в Україні американці готують санкції відносно деяких українських високопосадовців.

Уряд США готує санкції щодо деяких високих чинів в Україні, заявив нардеп від НУ-НС Володимир Ар'єв.

За його словами, сенатори і конгресмени від демократів і республіканців США готують лист до президента Віктора Януковича, в якому буде засуджено вирок Юлії Тимошенко, пише "Дзеркало тижня".

"Але епістолярним жанром у Капітолії обмежуватися не збираються — незабаром будуть слухання з резолюцією сенату. І те, що там навряд чи обійдеться без слова "санкції", вже зрозуміло. Точно так само зрозуміло, що запроваджувати обмеження для всієї України США не хочуть. Розуміють: одна річ — країна, інша — її тимчасове керівництво. Тому воліють перейти до точкових ударів замість килимових бомбувань", - повідомив Ар'єв.

При чому, за його словами, ідеться не лише про відмову у наданні фінансової допомоги державним структурам (громадські організації скоріше за все можуть розраховувати на підтримку своїх програм), а й про санкції щодо окремих осіб у владі.

"Інший різновид обговорюваних санкцій — болючий для певних осіб. Причому список цих осіб опозиція передала американській стороні вже цього тижня. У ньому — представники вищого керівництва — як країни, так і генпрокуратури, міністри, слідчі липових справ проти Тимошенко, Луценка та інших, прокурори, судді, чиновники, які складали фальшиві документи й "експертні" висновки, а також безмірно жорстокі співробітники пенітенціарної системи. Усього — близько 70 прізвищ", - заявив Ар'єв.

Вашингтон також проявляє підвищену увагу до наступних парламентських виборів в Україні, повідомив нардеп.

"Увага не тільки до майбутнього закону про ці вибори, в чесності якого американці дуже сумніваються. Сумніви є і стосовно того, що самі вибори будуть проведені чесно. Саме восени 2012-го увага до українських подій буде максимальною, про що йшлося прямим текстом", - підсумував нунсівець.

Раніше посол Німеччини в Україні Ганс-Юрген Гамзьот підтверджує, що у ЄС йде дискусія щодо можливості запровадження санкцій проти українських високопосадовців, помічених у порушеннях правосуддя, демократичних норм, прав та свобод громадян. 

Нагадаємо, днями заступник голови партії "Батьківщина", екс-віце-прем'єр Григорій Немиря заявив, що у ЄС і США обговорюється можливість запровадження персональних санкцій стосовно тих осіб, які причетні до "переслідування" Тимошенко.

Читайте також:

В ЄС визнали можливість санкцій щодо українських високопосадовців

У ЄС запевнили, що двері перед Україною ніхто не закриває

Регіонали прикрилися від міжнародних санкцій народом України

В БЮТ пронюхали про санкції Європи проти "замовників" справи Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: