Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, скільки протягом тижня розмитнили "євроблях" в Україні

В бюджет при цьому надійшло 4,675 млн гривень.

В Україні упродовж тижня розмитнили 74 автомобілі на єврономерах.

Про це заявила прес-секретар ДФС Наталія Непряхіна, передає "Дзеркало тижня".

З 26 листопада в Україні оформлено 74 авто, які були ввезені в митних режимах тимчасового транзиту. Найбільше "євроблях" розмитнення пройшли на Чернівецькій митниці - 55 шт.

В бюджет при цьому надійшло 4,675 млн гривень, у тому числі 119 тисяч - штраф за порушення режиму тимчасового ввезення або транзиту авто, які власники "євроблях" заплатили під час розмитнення своїх авто.

Фотогалерея Українці залишають десятки "євроблях" на кордоні Угорщини (6 фото)

Відео"Євробляхери" на кордоні: чому обурені українці блокували пункти пропуску на заході країни

Цього тижня власники "євроблях" масово блокували пункти перепуску до Угорщини, Словаччини та Польщі. На Закарпатті, Львівщині і Волині рух на кордонах зупинився. Заручниками блокади стали сотні пересічних українців і іноземці разом із ними. То чого ж добивався обурений натовп? – дізнавалися кореспонденти ТСН.Тиждень.

"Євробляхери" на кордоні: чому обурені українці блокували пункти пропуску на заході країни

Як повідомлялося, 28 листопада вже всі пункти пропуску на ділянці західного кордону України, які кілька днів блокували водії автомобілів на єврономерах, працюють у штатному режимі. "Євробляхери" три доби блокували пункти пропуску до Польщі, Угорщини та Словаччини і в такий спосіб домагалися скасування нового закону, за яким треба розмитнити машини або ж залишати на кордоні при в'їзді в Україну повну вартість мита як заставу. Своєю чергою Польща пригрозила санкціями "євробляхерам", які блокували кордон, через те, що вони відмовились пропустити кількох польських дипломатів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції