Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд хоче допитати екс-нардепа Артеменка у справі щодо розстрілів на Майдані

Він стверджує, що володіє інформацією, яка є безпосереднім предметом вивчення судом.

Святошинський районний суд Києва ухвалив рішення допитати як свідка екс-нардепа Андрія Артеменка у межах розгляду справи 5 екс-бекрутівців, обвинувачених у розстрілах на Майдані.

Про це повідомив адвокат Олександр Горошинський.

Зазначається, що таке клопотання суд задовольнив на засіданні 5 липня.

За словами адвоката, підставою стало те, що сам Артеменко стверджує, що він був безпосереднім очевидцем того, як група мітингувальників, до складу якої входив він сам, виявила три місця дислокації снайперів, котрі 20 лютого 2014 року розстрілювали мітингувальників і правоохоронців.

Нагадаємо, позбавленого громадянства та мандата народного депутата України Андрія Артеменка допитала команда спеціального прокурора США Роберта Мюллера. Працівники команди Мюллера зустрічалися з ним щонайменше двічі та розпитували про деталі його взаємодії з чиновниками адміністрації президента США Дональда Трампа. 

ВідеоЕкс-керівник "Беркуту", який керував розгоном Майдану, потрапив під американські санкції

Сергія Кусюка внесли до "списку Магнітського" - переліку російських порушників прав людини, яким заборонено в'їжджати до США. Колишній міліцейський командир, якого вважають причетним до розстрілів на Майдані, ще 2014 втік від українського правосуддя до Росії. А вже влітку цього року його помітили за звичною справою у Москві - там він у складі поліцейського підрозділу так само жорстко розганяв місцевих демонстрантів.

Екс-керівник "Беркуту", який керував розгоном Майдану, потрапив під американські санкції

Залиште свій коментар

Вибір редакції