Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд поновив Амосову на посаді ректора Богомольця

Її усунення з посади знов визнали незаконним.

Печерський районний суд Києва своїм рішенням від 20 вересня поновив Катерину Амосову на посаді ректора Національного медуніверситету ім. Богомольця.

Про це йдеться у повідомленні університету у Facebook.

Зазначається, що дане рішення вступає в силу миттєво в частині, що стосується поновлення на посаді Амосової. "З 20-го вересня 2018 року Катерина Амосова законний ректор НМУ", - наголошує навчальний заклад.

Рішенням Печерського районного суду міста Києва від 20 вересня 2018 року Катерину Миколаївну Амосову поновлено на посаді...

Опубликовано Національний медичний університет імені О.О. Богомольця Четверг, 20 сентября 2018 г.

Нагадаємо, у лютому через зрив ліцензійного іспиту МОЗ тимчасово відсторонило від виконання обов'язків ректора НМУ ім. Богомольця Катерину Амосову, а також створило комісію, яка має вивчити ситуацію, що склалася. Згодом відстороненого ректора Амосову суд поновив на посаді.

МОЗ подало апеляцію через поновлення на посаді ректора Богомольця. А вже 6 березня МОЗ повторно відсторонило Амосову. 30 березня комісія МОЗу визнала роботу ректора НМУ в 2017 році незадовільною і рекомендувала розірвати контракт з Катериною Амосовою. Згодом вона була звільнена з посади ректора за невиконання умов контракту.

ВідеоСтуденти розкрили факти хабарництва в університеті Богомольця

200 гривень, щоб "закрити" двійку. "Скласти" модуль, тобто іспит, - від тисячі. А ще в обігу "натура" - елітний алкоголь та екзотичні фрукти. Про такі розцінки в одному з найвідоміших українських вишів розказали його студенти. І це - не просто розцінки, а, мовляв, ціла корупційна система в медичному університеті імені Богомольця.

Студенти розкрили факти хабарництва в університеті Богомольця

Залиште свій коментар

Вибір редакції