Суд відмовився задовольняти позов Симоненка до ЦВК

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До цього ЦВК відмовила Симоненку у реєстрації кандидатом в президенти.

Шостий апеляційний адміністративний суд на засіданні в середу, 6 лютого, відмовив у задоволенні позову голови Комуністичної партії України Петра Симоненка до Центральної виборчої комісії.

Про це повідомляє прес-служба суду.

Як повідомляється, Симоненко і КПУ звернулися до суду позовом, в якому вимагали визнати протиправним рішення ЦВК від 2 лютого про відмову в реєстрації Симоненко кандидатом на виборах президента. Також суд просили зобов'язати ЦВК провести повторний розгляд документів і зареєструвати Симоненко.

ЦВК відмовила в реєстрації на підставі того, що Симоненко висувався як кандидат від КПУ, яка не відповідає вимогам закону України "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки". Комуністи заявили, що це рішення - політично мотивоване і антиконституційне.

"Колегія суддів залишила без задоволення адміністративний позов Петра Симоненка і Комуністичної партії України", - йдеться у повідомленні суду.

Нагадаємо, раніше ЦВК відмовилась реєструвати кандидатом у президенти Петра Симоненка.

Відео ЦВК відмовила Петру Симоненку у реєстрації кандидатом у президенти

Таке рішення члени комісії ухвалили одноголосно. Там пояснили - зареєструвати Симоненка не могли, бо він висувався від Комуністичної партії, пропаганда і символіка якої в Україні заборонена. В його анкеті відсутня інформація про місце проживання на території України протягом останніх десяти років. 

ЦВК відмовила Петру Симоненку у реєстрації кандидатом у президенти

Залиште свій коментар

Вибір редакції