Суд закрив Грибовицьке сміттєзвалище під Львовом

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Суд закрив Грибовицьке сміттєзвалище під Львовом

УНІАН

Суд заборонив подальше вивезення відходів на це сміттєзвалище.

Суд зобов'язав виконавчий комітет Львівської міськради припинити діяльність Грибовицького сміттєзвалища.

Про це повідомляється на сторінці прокуратури Львівської області у Facebook.

Зокрема, 10 листопада постановою Львівського окружного адміністративного суду зобов'язано виконавчий комітет Львівської міської ради невідкладно вжити заходів до припинення вивезення ЛКП "Збиранка" відходів на Грибовицьке сміттєзвалище та припинення його подальшої експлуатації.

Цим же судом прокуратурі відмовлено у визнанні протиправною бездіяльності щодо незакриття Львівського міського полігону твердих побутових відходів, проведення його рекультивації та вибору земельної ділянки для створення нового полігону та будівництва на ній сміттєпереробного заводу.

Нагадаємо, 29 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом виникла пожежа. Згодом з'явилася інформація, що під час гасіння пожежі стався зсув сміття. В результаті під завалами опинилися троє рятувальників. Надзвичайники загинули. За фактом зсуву відкрито кримінальну справу. Пізніше стало відомо, що на Грибовицькому сміттєзвалищі утворилася тріщина завдовжки близько 80 м і завширшки до 2,5 м в окремих місцях. Вершина сміттєвої гори просіла з часу першого зсуву на 2,5 м.

У Львові продовжує працювати чиновник, який опікувався Грибовицьким сміттєзвалищем

У Львові продовжує працювати чиновник, який опікувався Грибовицьким сміттєзвалищем

 

Наступна публікація