Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суддя Вищого госпсуду живе в маєтку під Києвом, оформленому як дитячий комплекс - ЗМІ

Вона розповідає, що будинок придбала за кошти від продажу частки в бізнесі.  

Суддя Вищого господарського суду Ірина Кондратова проживає в закритому містечку в елітній Конча-Заспі, яке було збудоване на місці колишнього дитячого табору й проходить по документах як дитячий оздоровчий комплекс.

Як зазначають журналісти "Наших грошей", їй належить будинок на 593 квадрати.

ЗМІ пишуть, що її батько Дмитро Притика 15 років очолював Вищий госпсуд.  А Кондратова розповідає, що будинок придбала за кошти від продажу частки в бізнесі, котрий мала ще до того, як стати суддею. Однак запевняє: не знала про те, що за документами її будинок - дитячий оздоровчий комплекс, бо коли інвестувала в будівництво, не бачила усіх документів й, зокрема, договору на оренду землі.

будинок судді Ірини Кондратової
bihus.info

Себе Кондратова у цій історії вважає скоріше потерпілою і розповідає, що будинок довелось добудовувати власними силами. Чоловік Кондратової Костянтин також каже, що отримали від забудовника зовсім не те, на що розраховували: "По договору у нас повинні бути газові котельні, двері, вікна, у нас цього нічого не було, ми добудовували за свої гроші. Тобто фактично нам було продано цеглу з фундаментом, скріплені вапном, зроблене сікось-нокось з цим дахом".

Також у цьому елітному містечку під Києвом проживає колишній міністр оборони, а нині очільник Управління держохорони Валерій ГелетейЖурналісти пишуть, що за словами забудовника, Гелетей захотів оселитися вже після затвердження плану містечка. Вільних місць не лишалось, тож довелося навіть залізти на територію лісопарку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції