Тимошенко буде сидіти під Житомиром - ЗМІ

Тимошенко буде сидіти під Житомиром - ЗМІ

Юлія Тимошенко в залі суду / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Після оголошення вердикту суду екс-прем'єр була доставлена ​​назад у Лук'янівське СІЗО Києва. Тимошенко буде знаходитися там до оскарження рішення Печерського райсуду.

Для відбування тюремного терміну екс-прем'єра України Юлію Тимошенко, яку засудили до семи років позбавлення, можуть направити до виправного закладу в Житомирській області. Про це повідомляє інформоване джерело.

За повідомленнями,  після оголошення вердикту суду екс-прем'єр була доставлена ​​назад у Лук'янівське СІЗО Києва.

Джерело зазначило, що Тимошенко буде знаходитися там до оскарження рішення Печерського райсуду, нагадавши, що захист екс-прем'єра неодноразово заявляв про намір оскаржити вирок.

"Сьогодні вони (представники захисту) підтвердили, що оскаржать рішення. Відповідно до закону, у них на це є 15 днів", - зазначило джерело.

Як відомо, Печерський районний суд Києва засудив екс-прем'єра Юлію Тимошенко до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень при підписанні газових контрактів з Росією в 2009 році.

Суд також задовольнив цивільний позов "Нафтогазу" і прийняв рішення стягнути з екс-прем'єра 1 млрд 516 млн гривень (близько 189,5 млн. доларів) на користь національної компанії.

Читайте також:

Тимошенко на суді показала облуплений манікюр і нефарбоване волосся

Політолог: Янукович зможе їздити тільки в Монголію через вирок Тимошенко

Росія злякалась за газові угоди через вирок Тимошенко

Янукович визнав, що справа Тимошенко закриває шлях в Європу

Повʼязані теми:

Наступна публікація