Тимошенко на суді показала облуплений манікюр і нефарбоване волосся

Екс-прем'єр трималася бадьоро, але було помітно, що перебування в СІЗО її виснажило.

Сьогодні екс-прем'єр Юлія Тимошенко з'явилася на публіці після тривалої перерви – вона майже два тижні очікувала в Лук'янівському СІЗО на винесення вироку у своїй справі.

Загалом Тимошенко як для більш ніж тримісячного перебування в СІЗО з тамтешніми "курортними умовами" (баня раз на місяць, підйом о 6 ранку, короткі прогулянки, не кажучи вже про психологічний аспект) виглядала добре.

Для вирішального дня Тимошенко обрала сукню бежевого кольору. Через холод у залі суду (кондиціонер не відключили) у другій половині засідання вона надягла такого ж кольору пальто. Вперше за тривалий час на судове засідання Тимошенко надягла аксесуар – хрестик.

Але явно не для прикраси, бо срібний хрестик був на звичайному чорному шнурку і ніяк не в'язався із її вбранням. Досі вона приходила на суди взагалі без прикрас, навіть без сережок.

Проте було помітно, що життя і СІЗО її виснажило – безпристрасні фотокамери зафіксували темні кола під очима екс-прем'єра.

На обличчі у Тимошенко був ледь помітний макіяж, який приховував ті самі кола під очима і робив її обличчя свіжим і більш молодшим. Людям непосвяченим навіть важко було б здогадатися, як ця людина проводить свій час і де вона перебуває.

Якби не кілька деталей. На одній руці у екс-прем'єра на нігтях облупився лак, псуючи від початку ідеальний манікюр. А світле волосся Тимошенко вже давно потребує підфарбування – адже від природи вона брюнетка, а корені вже на кілька сантиметрів відросли.

Нагадаємо, 11 жовтня оголосили вирок Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Екс-прем'єрку засудили до позбавлення волі на 7 років. Таке покарання вимагала прокуратура.

Тимошенко арештували 5 серпня. Колишнього главу уряду та лідера опозиції звинувачують у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією, внаслідок чого, за твердженням обвинувачення, Україна зазнала збитків на суму понад півтора мільярда гривень.

Читайте також:

Як Тимошенко сидиться в СІЗО: місяць сухого пайка і душу раз на тиждень

Вирок Тимошенко: Німеччина погрожує наслідками, Франція бачить деградацію

Втомлена Тимошенко з чоловіком і дочкою в Печерському суді

Оголошення вироку у справі Тимошенко

Оголошення вироку у справі Тимошенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація