ТСН розгорнула свою студію у Калинівці, де вибухають військові склади

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тимчасова студія Телевізійної служби новин каналу 1+1 з’явилась у Калинівці на Вінниччині.

Сьогодні, 27 вересня, випуски ТСН о 16:45 та 19:30 відбуватимуться одразу з двох студій.

Тимчасова студія Телевізійної служби новин каналу 1+1 з’явилась у Калинівці на Вінниччині, де відучора вибухають склади із боєприпасами.

Так, о 16.45 випуск новин розпочала Соломія Вітвіцька в Києві, яка потім передасть слово Святославу Гринчуку, який буде на прямому включенні зі студії в Калинівці.

Своєю чергою, о 19:30 на зв'язку із Юлією Бориско включення з Калинівки проведе Лідія Таран. Разом з журналістами ТСН вони повідомлять про останні оновлення з місця подій, поговорять з очевидцями вибухів та дізнаються про стан постраждалих та евакуйованих жителів.

Нагадаємо, 26 вересня близько 22:00 з’явилася інформація про вибухи боєприпасів на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу м. Калинівка. Здійснено оповіщення жителів м. Калинівка та населених пунктів в 10-кілометровій зоні (Павлівка, Медвідка, Дорожне, Сальнік, Стрижавка).

Фотогалерея Колони техніки і знищені будинки. Як виглядає життя в епіцентрі вибуху на складах під Калинівкою (17 фото)

Відбувається евакуація жителів Калинівка та навколишніх сіл. Закрито рух для всіх видів транспорту на автодорозі державного значення М-21 Житомир – Могилів – Подільський. Крім того, закрито рух залізничного транспорту на перегоні Сосенка – Калинівка регіональної філії «Південно-Західна залізниця», також закрито рух повітряного транспорту в радіусі 50 кілометрів від центру м. Калинівка.

Півсотні поїздів змінили маршрути через вибухи на військових складах на Вінниччині. Затримка руху становить понад 5 годин.

Залиште свій коментар

Вибір редакції