Туреччина не випускає українських моряків із полону

Дата публікації
Перегляди
1546
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Туреччина не випускає українських моряків із полону

Власник заборгував українцям понад чверть мільйона доларів

Моряки мають стерегти майно судновласника, який ними не опікується.

Українські моряки оголосили голодування і вимагають відпустити їх із полону в Туреччині, де вони перебувають майже рік, повідомляє ТСН.

Впродовж цього часу судно "Немо" знаходиться під банківським арештом. Власник заборгував екіпажу понад чверть мільйона доларів. Поки моряки чекали виплати заборгованості, у них закінчилися їжа та пальне.

Хлопці вже відмовились від грошей, але повернутися додому не можуть, оскільки тепер вже турки не випускають їх із країни.

Нагадаємо, рік тому судно "Немо" з українським екіпажем на борту арештували у Туреччині.

Як з'ясувалося, що суховантаж, який належав естонській компанії, закладений в банку. Бізнесмени кредиту не повернули, і суд наклав на корабель арешт.

Власники, які заборгували й морякам кругленьку суму, пообіцяли, що віддадуть гроші після того, як продадуть корабель з аукціону. Але продаж затягнувся на 12 місяців.

Наразі моряки воліють повернутися додому вже навіть без грошей, але їх не відпускають із країни, оскільки вони зобов'язані стерегти майно судновласника, який ними не опікується.

Усіх сімох членів екіпажу забрали до поліційного відділу. У середу, 4 січня, капітан "Немо" Олександр Тимошенко оголосив голодування та вимагає відпустити екіпаж.

Українські дипломати про проблему знають. Як заявили в МЗС, особисто генеральний консул України в Туреччині вирішує ситуацію з якнайшвидшим поверненням на батьківщину членів екіпажу судна "Немо".

За останньою інформацією, турецькі правоохоронці вже погодились відпустити п'ятьох українських моряків. Але двоє мають залишатися в неволі аж до продажу корабля-боржника. Скільки це забере часу - не відомо, бо попередній аукціон із продажу судна "Немо" результатів не дав.

Читайте також:

Замість зарплати українських моряків викинули з танкера

Пірати з другої спроби захопили танкер з українцями на борту

25 людей загинули у великій автокатастрофі в Туреччині

Українські моряки вимагають відпустити їх з полону в Туреччині

Українські моряки вимагають відпустити їх з полону в Туреччині

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1546
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація