У 2020 році на українців чекає 115 вихідних і святкових днів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Традиційно офіційні вихідні переноситимуть.

Впродовж 2020 року українці матимуть аж 115 вихідних та святкових днів - це майже третина усього року, йдеться у ТСН.19:30.

Традиційно всі офіційні вихідні, які припадають на суботу-неділю, переноситимуть на понеділки. Так буде із 8-м березня, Великоднем, Трійцею і Днем Конституції. Ще залишаються Травневі гуляння. Окрім 11-го січня відпрацювань по суботах більше не передбачається.

Але зауважимо, що це лише рекомендації уряду. Остаточний графік для своїх працівників затверджуватимуть роботодавці.

Різдвяні вихідні в Україні триватимуть аж до вівторка, 7-го січня, включно. За Святвечір - 6-те січня – відпрацювати доведеться у наступну суботу.

Нагадаємо, вже 7 січня о 21:50 канал "1+1" покаже телеверсію концерту "Різдвяна історія з Тіною Кароль", який нещодавно відбувся у столичному Палаці спорту. 

Відео Впродовж 2020 року українці матимуть 115 вихідних та святкових днів

Вже почалися різдвяні вихідні, які триватимуть аж до вівторка. За Святвечір, 6 січня, відпрацюємо у наступну суботу. А загалом  впродовж 2020 українці матимуть аж 115 вихідних та святкових днів - це майже третина усього року. Традиційно всі офіційні вихідні, які припадають на суботу-неділю, переноситимуть на понеділки. Так буде із 8 Березня, Великоднем, Трійцею і Днем Конституції.  

Впродовж 2020 року українці матимуть 115 вихідних та святкових днів

Залиште свій коментар

Вибір редакції