У батальйон "Фенікс" на базі 79-ї бригади шукають добровольців

Дата публікації
Перегляди
4961
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У батальйон "Фенікс" на базі 79-ї бригади шукають добровольців

До лав "Феніксу" увійдуть добровольці / Фото: facebook.com/yuri.biriukov

Десантники через місяць-півтора мають повернутися в зону бойових дій.

Бійці 79-ї бригади просять забезпечити їх новою технікою, кажуть, що стара - безнадійно пошкоджена. Миколаївські десантники уже три дні як повернулись до пункту постійної дислокації. Бойовий дух у них високий - хлопці готуються знову на фронт. Крім того, на базі їхньої бригади створюють новий батальйон - "Фенікс", куди увійдуть добровольці, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Десантники через місяць-півтора мають повернутися в зону бойових дій. У військових немає мобільних операційних, необхідного медобладнання, навіть звичайних водовозів. Зараз на місцевих підприємствах десантники намагаються замовити виробництво ось таких лежаків: звичайні туристичні розкладачки зекономлять військовим ресурси. Та завдання номер один, кажуть волонтери, укомплектувати третій батальйон, який із нуля створюють на базі 79-ї. У нього набирають винятково добровольців.

Командир їхньої мінометної батареї Олексій Булахов - і сам доброволець. Щойно повернувся із зони антитерористичної операції. Каже, що артилеристи - там на вагу золота. Волонтери вірять, що встигнуть зібрати для вояків усе необхідне. Великі сподівання на приватний бізнес.

Телефони гарячих ліній для добровольців уже працюють. Відбір до батальйону - військовики обіцяють суворий. У ціні не лише фізична, а й психологічна витривалість.

Нагадаємо, що раніше у Запоріжжі бійці 79-ї бригади зустріли з пологового будинку дружину свого загиблого товариша

Кореспондент ТСН Ольга Старощук

Post by Юрий Бирюков.

Бійці 79-ї бригади просять забезпечити їх новою технікою

Бійці 79-ї бригади просять забезпечити їх новою технікою

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4961
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація