У Бердичеві люди масово потруїлися тістечками, а в Дніпропетровську - оселедцем

Дата публікації
Перегляди
2190
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Бердичеві люди масово потруїлися тістечками, а в Дніпропетровську - оселедцем

Сталися відразу два випадки масового харчового отруєння / Фото: pravda.lutsk.ua

У Бердичеві серед постраждали 15 дорослих та 8 дітей, серед дітей є малюк

У Бердичівську міську лікарню звернулося 23 людини з симптомами харчового отруєння. Про це у повідомили у Центральній лікарні Бердичева, пише УНІАН.

Серед постраждали 15 дорослих та 8 дітей, серед дітей є малюки. У всіх хворих медики узяли аналізи, здійснили бактеріологічний посів для виявлення точних причин захворювання та встановлення точного діагнозу. Результати аналізу будуть готові за кілька днів.

За словами жителя міста Назара Вознюка, мати якого перебуває серед госпіталізованих, постраждалі вживали тістечка з місцевої крамниці. 7 липня його мати Тетяна Вознюк купила у магазині тістечка, поїла їх, а вже 8 липня відчула себе дуже зле, у неї з'явилися симптоми харчового отруєння. Жінка звернулася до лікарів та була госпіталізована до Бердичівської центральної міської лікарні.

Вознюк став свідком того, що за ці вихідні у міськлікарню були госпіталізовані понад 20 осіб з різними симптомами, які зазвичай з'являються при харчовому отруєнні. Мати Вознюка запитувала у потерпілих, що вони їли напередодні, і всі госпіталізовані відповідали, що їли тістечка з тієї самої крамниці.

У Бердичівській міськраді Упідтвердили факт масового звернення людей до лікарні з симптомами харчового отруєння, однак точні причини захворювання та подробиці події пообіцяли повідомити пізніше після з'ясування усіх обставин .

А тим часом ТСН.ua стало відомо, що у Дніпропетровську госпіталізовано 8 працівників ТОВ "Металургійний завод "Дніпросталь".

Усі захворіли харчувались в їдальні заводу. При епідеміологічному обстеженні СЕС встановила, що всі потерпіли вживали одне із двох меню. Загальною стравою, яку вживали всі особи, у яких спостерігається клініка кишкового захворювання, була закуска "оселедець під овочами".

 За даними попереднього опитування, у нічну зміну харчувалось 94 працівники. Крім госпіталізованих активно виявлено 12 осіб з кишковими розладами. Останні від госпіталізації відмовились, їм рекомендовано лікування.

У зв'язку з тим, що з держсанепідслужбою не було погоджено місце приготування та умови транспортування страв на завод до адміністративної відповідальності притягнуто приватного підприємця, який готував обід, винесено постанову про тимчасову заборону функціонування їдальні.

 Для проведення розслідування спалаху Держсанепідслужбою направлено комісію з фахівців центрального апарату служби.

Наступна публікація