У Дніпрі невідомі вивісили величезний прапор зі Сталіним

У Дніпрі невідомі вивісили величезний прапор зі Сталіним

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Дніпрі невідомі вивісили величезний прапор зі Сталіним

Очевидно так готувались до Дня перемоги.

У Дніпрі на території приватної автостоянки з'явився червоний прапор із зображенням Сталіна, який провисів там кілька днів, проте поки не зрозуміло, хто його туди причепив.

Розголосу події надав місцевий мешканець та співробітник Дніпропетровського національного історичного музею Ігор Куліковський, який розмістив фото стягу на своїй сторінці в соціальній мережі. 

Відомо, що така символіка, яка вочевидь з'явилась до Дня перемоги, була розміщена на вулиці Калиновій. Автор поста іронічно зазначив: "У Дніпрі на будівлі охорони автостоянки причепили фла... зна... пра… Короче, хрінь якусь повісили".

У Дніпрі на будівлі охорони автостоянки причепили фла... зна... пра... Короче, хрінь якусь повісили. Я так розумію, деякі домовленості 2014-го з деякими прошарками (недобитими (закреслено)) - вже не діють...

Опубліковано Ігором Куліковським Понеділок, 3 травня 2021 р.

Щойно про таку "прикрасу" в місті стали писати все більше в Мережі, за адресою навідалися поліцейські, пише видання "Відкритий".  Вони поспілкувалися з охоронцем автостоянки, проте чоловік запевняв, що не причетний до прапору, тож поліція і далі розшукує ініціатора.  

Користувачі повідомляють, що прапор уже зняли. 

Нагадаємо, що в Індії у місцевих виборах участь узяв Йосип Сталін. Чоловіка на честь радянського диктатора назвав його батько. 

Наступна публікація