Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпрі протестами зустріли приїзд німецького цирку з тваринами

Активісти вважають, що на знущанні з тварин неможна заробляти гроші.

У Дніпрі зоозахисники вийшли на пікет проти скандально відомого цирку братів Гертнер. Активісти закликали глядачів ігнорувати виступи з тваринами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Цирк братів Гертнер зареєстрований у Німеччині, але в багатьох країнах Європи вже кілька років під забороною. Нині здебільшого гастролює в Росії та Україні. Супроти нього активісти у Дніпрі вийшли з плакатами та у символічних масках тварин. Вони вимагають, щоби гастролі цирку скасували, глядачів закликають повернути квитки, бо переконані – тут знущаються над тваринами. "Виснаження тварин. В яких умовах їх утримують, перевозять", - пояснює зоозахисник Дмитро Кіщенко. "Дресирування, наприклад, слонів зв’язують, поки слоненя маленьке, ламають його волю, дресирувальники використовують гаки", - каже активістка Оксана Шапроніна.

Відео Зоозахисники у Дніпрі мітингували проти скандально відомого цирку братів Гертнер

Це під час його виступу кілька років тому слон впав із високої тумби просто на арені. Понад сотня мітингарів закликали глядачів ігнорувати виступи із тваринами. Чи дослухались до них – дивіться далі.    

Зоозахисники у Дніпрі мітингували проти скандально відомого цирку братів Гертнер

До того, що їхні гастролі в Дніпрі зустрінуть акціями протесту, в цирку були готові – напередодні провели за лаштунки журналістів, показали умови та розповіли, що цирк існує много років, і впродовж кількох поколінь ніколи не знущалися над тваринами.  До того ж, у цирку кілька труп, і та, що зараз у Дніпрі, прикрих інцидентів не має, а слон у колег кілька років тому впав через випадковість, з ним усе добре і він досі продовжує виступати.

У дніпровському цирку кажуть: трупа приїхала за їхнім запрошенням, має всі дозвільні документи, в Україні під заборону не підпадає. "Дивляться наші лікарі, ветеринари. На даний момент немає жодного підтвердженого факту поганого відношення до тварин", - запевняє комерційний директор Дніпровського державного цирку Іван Швець. У залі хоч і багато вільних місць, дві третини заповнено. На акцію протесту батьки малюків не звертають увагу – кажуть, самі виросли на цирку з тваринами, такого ж хочуть і дітям. Проте активісти пікетуватимуть його і надалі та вже скали офіційне звернення в екоінспекцію, щоби перевірити умови утримання тварин.

Кореспондент ТСН Антон Мачула

Залиште свій коментар

Вибір редакції