Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Унікальна вистава: в Харкові станцювали "Лебедине озеро" у воді

Глядачі були приголомшені побаченим дійством.

У Харкові відбулася прем’єра "Лебединого озера" на воді. Унікальна вистава зібрала аншлаг, квитки містяни викупили заздалегідь, незважаючи на те, що їхня вартість становила більше тисячі гривень, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Два місяці виснажливих тренувань, купа мокрого одягу та пуантів, але всі в театрі чекали на омріяний виступ. Вони зробили те, на що не відважились у жодному театрі Європи: балет на воді. На сцені встановили спеціальний басейн із міцної тканини, в нього вилили 4 тонни води.  Танцювати доводилося по кісточки в ній. "Слизько при кожному русі", - зізнається артистка Світлана Калашнікова. "Головне – зробити перший крок. Тому що цей крок буде просто у воду", - каже артистка Олена Шевцова.

Відео 4 тонни води і 2 місяці репетицій: у Харкові відгриміла прем’єра вистави "Лебедине озеро"

Квитки містяни викупили заздалегідь, попри те, що їх вартість становила більше тисячі гривень. Постановку готували два місяці, і за цей час намочили багато пуантів. Чи оцінили експеримент глядачі - прем’єру бачила та вже готова поділитися враженнями ТСН.    

4 тонни води і 2 місяці репетицій: у Харкові відгриміла прем’єра вистави "Лебедине озеро"

До нових умов навіть адаптували класичні піруети. Ініціатор експерименту французький хореограф Йохан Нус зізнається, що поставити "Лебедине озеро" у воді було його давньою мрією. Він пропонував це кільком театрам, відважилися ж лише харків’яни. Задовго до прем’єри глядачів заінтригували так, що вони розкупили всі квитки. У залі на півтори тисячі місць – і жодного вільного. Перша дія на сухій сцені, друга – на воді. Щойно розпочинається танок маленьких лебедів, залу заповнюють оплески.

Уже в антракті глядачі зізнаються: такого в своєму житті не бачили. "Зазвичай "Лебедине озеро" - найкласичніше, найбільш стандартний балет, який відбувається на звичайній підлозі. Але на воді! На воді – це абсолютно нове", - каже Тит Андрєєв. "Пролог не дуже зрозуміла спочатку, а зараз дуже сподобалось", - каже Марина Чигринова. "Краплі води не долітали – тільки позитивні емоції та маса вражень", - каже Наталія Тіщенко. У Харкові експериментальна прем’єра триватиме лише три дні. Далі на артистів чекають гастролі в Бельгії.

Кореспондентка ТСН Юлія Семененко

Залиште свій коментар

Вибір редакції