У Донецьку кафе під львівським брендом загадково продовжує свою роботу

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Донецьку кафе під львівським брендом загадково продовжує свою роботу

Заклад продовжує працювати

Подейкують, що заклад працює під протекторатом.

У так званій ДНР продовжує роботу один із символів Західної України "Львівська майстерня шоколаду".

Після домовленості про припинення вогню багато місцевих закладів зупинили свою роботу.

Кафе залишилося чи не єдиним закладом у підконтрольному сепаратистам Донецьку, який продовжує працювати. Невідомо, як господарям вдалося вберегти його від закриття. Ходять чутки, що кафе знаходиться під протекцією когось із самопроголошених високопосадовців так званої республіки, пише Kyiv Post. 

"Оскільки ми отримуємо наш товар з Західної України, це причина, з якої вони уважно стежать за кафе", - пояснив менеджер "Львівської майстерні шоколаду" складнощі роботи у закладі. Хоч меню й досі залишається українським, весь персонал спілкується тільки російською мовою.

"Це абсолютно нормально, що ми більше не говоримо українською, тому що багато людей у цьому регіоні не розуміють цієї мови. Крім того, якщо ми будемо спілкуватися виключно українською, ми втратимо покупців", - пояснила касир закладу.

Невідомо, чи залишився філіал "Львівських майстерень" у складі великої групи, кілька закладів якої розташовані навіть у Польщі. Проте на англійській версії сайту донецьке кафе у списку закладів франчайзингового партнерства не зазначене.

Кафе залишається популярним серед місцевих жителів, проте сепаратисти та російські найманці заклад не відвідують. "Ми ніколи не підемо у це місце. Це буде порушенням нашого обов'язку як солдатів. Купувати каву означає фінансово підтримувати фашизм у Західній Україні", - заявляють терористи. 

Нагадаємо, що раніше попри санкції та кризу в області у так званій ДНР провели конкурс краси "Міс ДНР". Конкурсантками виступили терористки батальйонів "Восток" та "Оплот". 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація