Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ГПУ "загубили" виділені Заходом гроші на реформування прокуратури

Після звернення нардепів у Генпрокуратурі почали розслідування.

У ГПУ почали шукати виділені Заходом гроші на реформування прокуратури після звернення нардепів про використання коштів.

Про це заявив прокурор Генеральної прокуратури України Владислав Куценко.

За його словами, до ГПУ надійшло офіційне звернення від народних депутатів України щодо використання грошей, спрямованих до України американськими і європейськими партнерами для проведення реформи органів прокуратури.

"Аналогічне звернення близько 50 народних депутатів спрямували до Сенату США, окремим сенаторам", - зазначив він.

До того ж Куценко наголосив, що прокуратурою проводились перевірки щодо коштів, які виділялись закордонними партнерами на реформу прокуратури, але на офіційні рахунки прокуратури не надійшли.

"У нас достатньо питань, де ж поділися кошти, які виділялися на реформування, але на наші рахунки не надійшли.  Інформацію буде внесено до ЄРДР, що фактично дасть старт серйозному розслідуванню, в рамках якого будуть допитані, в тому числі, і працівники прокуратури, і високопосадовці нашої структури, які відповідали за реформи", - додав він.

Як зазначається, загалом йдеться про понад 2 млн доларів.

Нагадаємо, раніше заступник Генпрокурора Давид Сакварелідзе пояснив, як в Генпрокуратурі придумали гальмувати реформи. За його словами, проти реформаторів порушили більше справ, ніж проти Януковича.

Залиште свій коментар

Вибір редакції