У ґвалтівників Оксани Макар були ще два спільники

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У ґвалтівників Оксани Макар були ще два спільники

Слідчий розповів, чому відпустили двох ґвалтівників при першому затриманні / Фото: novosti-n.mk.ua

Слідчий у справі миколаївських ґвалтівників-садистів заявив, що після першого затримання двох із них відпустили навмисне.

Один зі слідчих, якому передали справу Оксани Макар вже після того, як всі троє гвалтівників опинилися під вартою, запевняє, що відпускали гвалтівників навмисне - сподівалися таким чином вийти на їх спільників.

"Так, цих двох відпустили, але працювати з ними ніхто не перестав. Розумієте, в той вечір в барі з цією Оксаною, у якої, до речі десять приводів до міліції за самовільний відхід з будинку (в 13 років), крадіжки, вимагання, проституцію, було четверо хлопців. На ту квартиру її вели двоє, а два інших нібито пішли раніше", - заявив слідчий, пише "Комсомольская правда в Украине".

За його словами, у слідства були підстави вважати, що останні якщо й не брали участь в самому згвалтуванні, то точно про нього знали.

"Затримані про них нічого не сказали. Ось тому і було вирішено двох відпустити і встановити за ними стеження. Але піднявся галас, і операцію довелося перервати. Деякі до сих пір впевнені, що в цій справі було замішано більше людей, ніж зараз перебувають під вартою", - наголосив слідчий.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація