Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Харкові гурт дітей побив п’яного перехожого

Дії дітей і бездіяльність дорослих обурили суспільство.

У Харкові розгорівся скандал після публікації в інтернеті відеозапису побиття підлітками нетверезого чоловіка. П’ятеро хлопців штовхали і лупцювали ногами п’яного на очах у багатьох свідків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Відео миттєво набрало десятки тисяч переглядів, а користувачів соцмереж обурила поведінка дітей. Наймолодшому з них лише 9 років, найстаршому – 11. Інші діти цієї кампанії побоюються. "Вони лаються, курять. Вони тут по дахах лазять", - розповідають вони.

ВідеоУ Харкові п'ятеро підлітків побили нетверезого чоловіка

Бійку зафільмували очевидці та виклали в соцмережі. Багатьох ошелешила поведінка і дітей, і дорослих, які бачили сутичку, але не втрутилися. Чому діти накинулися на чоловіка, і чи будуть за це відповідати - у сюжеті.  

У Харкові п'ятеро підлітків побили нетверезого чоловіка

Очевидці кажуть, що того дня хлопці, як зазвичай, прийшли до гаражів, а там було двоє нетверезих чоловіків. Автор резонансного відео Олексій показувати свого обличчя не хоче, але стверджує, що діти захищалися. "Два чоловіка років до 30, бухі насмерть. Причепилися в стилі підкурити. Вони його не били, вони його просто поштовхали – і все", - наполягає він. Хоч і зізнається, що на відео потрапив не весь конфлікт, і дітей в якусь мить таки довелося зупиняти. "Вони дійсно забрали шапку та почали грати в зайця. Я вийшов, віддав шапку і сказав цим двом, щоби вони йшли звідси", - розповів Олексій.

Окрім Олексія, у розборки не втрутився більше ніхто з дорослих, хоча поруч їх було чимало - зокрема і чоловіків, які просто спостерігали за бійкою. Містян така поведінка обурює чи не більше, ніж вчинок дітей. "Час зараз такий байдужий. Це на кожному кроці зустрічається. Це не перше відео в соцмережах, в якому люди стоять і байдуже дивляться", - каже місцева жителька Аліса Размолодіна.

Фотогалерея На Харківщині викрили банду, яка побила і пограбувала журналіста (4 фото)

ТСН вдалося з'ясувати, що двоє з учасників бійки навчаються у місцевій гімназії. Там про інцидент самі дізналися із соцмереж. "Я захвилювалася, ми почали з нашими співробітниками обговорювати цю тему", - каже директорка гімназії №65 Лідія Ткаченко. Але чи дійсно на відео їхні учні – у гімназії не підтвердили. Лише поза камерою зізналися, що прізвища хуліганів їм знайомі, тож із ними планують розібратися. "Ми будемо проводити стосовно цих дітей певну роботу. Ми не залишимо цей випадок безкарним", - запевнила директорка закладу.

Дитячий психолог Оксана Сідун закликає уважно вислухати дітей і з’ясувати причину агресії, але припускає, що підлітки копіюють поведінку дорослих. "Це такий дзвіночок. Можливо, батьки теж говорили про неповагу словесну до людей, наприклад, алкозалежних, чи поводяться якимось таким чином, а діти вже пішли з застосуванням фізичної агресії. Можливо, вони вважають, що це він на них нападає, а не вони на нього, тобто вони захищаються", - припускає фахівець.

Оскільки діти неповнолітні, саме батьки і відповідатимуть за їхні дії, а також невиконання своїх обов’язків – але в тому разі, якщо в поліції відкриють провадження за фактом побиття. Поки ж правоохоронці констатують, що жодних заяв щодо бійки їм не надходило, але після появи відео у соцмережах самі розпочали перевірку.

Кореспондент ТСН Мар'я Уманська

Залиште свій коментар

Вибір редакції