У Харкові міг вибухнути саморобний пристрій, начинений арматурою

Дата публікації
Перегляди
2469
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Харкові міг вибухнути саморобний пристрій, начинений арматурою

У Харкові міг вибухнути саморобний пристрій / Фото: twitter/Андрей Обласов

Пристрій було замасковано під снігом, як і під час вибуху біля суду 19 січня.

За попередньою інформацією, вибух біля Палацу спорту у Харкові стався внаслідок спрацювання саморобного вибухового пристрою.

Про це повідомив прокурор Харківської області Юрій Данильченко.

"За попередніми даними, спрацював саморобний вибуховий пристрій, начинений обрізками арматури. За попередньою інформацією, він був у целофановому пакеті та прикопаний у снігу", - розповів він журналістам.

За його словами, як вибухова речовина, швидше за все, використовувався тротил.

У свою чергу начальник УСБУ в Харківській області Олександр Пивовар повідомив, що, швидше за всі, аналогічний вибуховий пристрій використовувався для вибуху біля Московського райсуду Харкова, який стався 19 січня.

"За нашими попередніми експертними оцінками, спрацював такий самий вибуховий пристрій, як було біля Московського районного суду. Його також було прикопано у снігу біля дороги", - пояснив Пивовар.

Він зазначив, що завдяки "Газелі", що проїздила повз місця вибуху в момент спрацьовування пристрою, кількість жертв є меншою, ніж могло б бути.

Як повідомлялося раніше, СБУ вже азатримала підозрюваних у скоєнні теракту в Харкові. Радник голови СБУ Маркіян Лубківський пообіцяв пізніше оприлюднити більш детальну інформацію.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2469
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація