У Харкові волонтери планують створити підземний музей

Вони закликають усіх небайдужих допомогти їм.

Харківські краєзнавці звернулися до містян, яких цікавлять легенди численних підземель. Волонтери власними силами розчищають підземні ходи  міста, щоб згодом створити там музей. 

Зокрема, через цивілізований вхід у харківський будівельний технікум можна потрапити в машину часу і перенестися  у 18 століття. Саме тоді зявилися підземелля гостинного двору з винними погребами та таємними ходами, йдеться в сюжеті ТСН. 16.45

Тепер більшість підземних лабіринтів завалені грунтом та сміттям. Озброївшись ліхтариками, лопатами та мішками для сміття краєзнавці намагаються їх очистити, щоби докопатися до історії міста.

Член правління харківського фонда історико-культурних досліджень "Діти підземелля" Ігор Денисенко каже, що в місті того часу інфраструктура була не дуже розвиненою і підземелля було простіше побудувати, ніж пересуватися на поверхні.

У часи Другої світової війни харківські підземелля використовували як бомбосховища, тож іноді тут можна натрапити на вибухонебезпечні предмети та зброю.

Засновники фонду історико-культурних досліджень "Діти підземелля" планують створити у підземеллях музей, щоб привернути до міста увагу туристів.

Президент організації Андрій Ковальов запросив усіх небайдужих містян попрацювати над майбутнім музеєм. Також до розкопок харківських підземель долучилася і знімальна група ТСН

ВідеоХарківські волонтери розчищають підземні ходи міста, щоб створити музей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: