Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Калинівці припинились вибухи на складах боєприпасів

Ще зранку спостерігалась поодинока детонація снарядів.

У Калинівці поруч зі складами боєприпасів, які у вівторок загорілися, більше не детонують снаряди, повідомляється у ТСН.19:30.

Рятувальники запевняють, що небезпеки для місцевих жителів уже немає, але сапери і досі розміновують територію прилеглих населених пунктів та вивозять залишки боєприпасів.

Люди намагаються самотужки та за допомоги волонтерів лагодити свої будинки. Постачання електрики до Калинівки та довколишніх сіл відновили повністю, газопостачання - частково. 

Нагадаємо, 26 вересня близько 22:00 стало відомо про вибухи боєприпасів на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу м. Калинівка Вінницької області. Була проведена евакуація жителів Калинівки та населених пунктів у 10-кілометровій зоні (Павлівка, Медвідка, Дорожнє, Сальник, Стрижавка). Загалом евакуювали понад 30 тисяч осіб.

Загалом, у всій зоні ураження розбито 2 тисячі житлових будинків. Із них 16 – розбиті вщент. Відновлювати їх будуть щонайменше місяць. Найбільше постраждала Павлівка. Там пошкоджено більше 90 хат.

Залиште свій коментар

Вибір редакції