Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Кам'янському мешканців налякала у батареях зелена вода, що світиться

Опалювальний гламур тепловики влаштовують споживачам раз на місяць.

Салатова вода, яка ще й світиться в темряві, циркулює в батареях опалення Кам'янського на Дніпропетровщині. Спершу вона здивувала жителів і навіть налякала. Та згодом стало зрозуміло - у централізовану систему опалення барвник потрапив не випадково. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоЖителів Кам'янського наполохала зелена вода у батареях

Салатова вода, яка ще й світиться в темряві, циркулює в батареях опалення Кам'янського, на Дніпропетровщині. У централізовану систему опалення барвник потрапив не випадково. Комунальники зробили це, аби мешканці не набирали воду для своїх потреб.

Жителів Кам'янського наполохала зелена вода у батареях

Опалювальний гламур тепловики Кам'янського влаштовують споживачам раз на місяць - цього достатньо, аби вода в батареях протягом кількох тижнів була усіх відтінків зеленого. Перевірити новий колір опалення можна буде вже за добу - саме стільки часу знадобиться фарбі, аби повністю розчинитись у мережі.

Тепловики кажуть, що вони використали давню практику фарбувати воду, аби її не крали. Бо щомісяця чимало мешканців несанкціоновано зливають із батарей гарячу воду для господарських потреб: для купання, миття посуду, навіть для приготування їжі. А це тисячі кубів, за які не платять.

Комунальники запевняють: така вода цілком безпечна. А ще вона відбиває світло в темряві і це допомагає аварійним бригадам.

Задоволення, щоправда, не з дешевих - за два місяці на фарбу для опалення витратили аж 50 тисяч гривень. Проте і втрати тепер зеленої води скоротились удвічі, кажуть тепловики. Тож кольорове опалення себе таки виправдало.

Кореспондент ТСН Наталя Грищенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції