Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США підтвердили вплив російських хакерів на президентські вибори

Мовляв, 2016 рік був «дзвіночком».

Керівник відділу кіберзахисту Міністерства внутрішньої безпеки США Джанет Манфра заявила, що росіяни до президентських виборів 2016 року успішно отримали доступ до списків виборців у кількох американських штатах.

Про це інформує NBC News.

"Я не можу обговорювати секретну інформацію публічно... але ми бачили, як цілями (російських хакерів – ред.) став 21 штат, і доступ до виключно невеликої кількості з них був успішно зламаний", - йдеться у повідомленні.

Відповідаючи на уточнююче запитання, чи йдеться саме про російські урядові структури, а не просто про російських хакерів, чиновниця зауважила: "Так, у цьому немає сумнівів".

"2016 рік був "дзвінком", і зараз перед керівництвом штатів і федеральним урядом стоїть задача робити щось до того, як на нашу демократія нападуть знову", - нагадало видання слова екс-міністра внутрішньої безпеки Джея Джонсона, який очолював відомство в період останніх президентських виборів у США.

Нагадаємо, що РФ намагатиметься вплинути на американські вибори 2018 року. Про це заявив глава Центрального розвідувального управління Майк Помпео в інтерв'ю BBC.

"Я не спостерігаю значного зниження їхньої активності", - зауважив він. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції